Is er een Chocomel apparaat voor thuis?
De Chocomel Hot-automaten die wij plaatsen en onderhouden zijn bedoeld voor horeca, kantines, bedrijven en evenementen, en worden geplaatst in opdracht van FrieslandCampina. Voor een Chocomel-apparaat voor thuis kun je bij Jaski niet terecht. Wij leveren aan bedrijven en ondernemers, van boerderij tot A-merk.
Wat wel kan
Heb je een horecazaak, sportkantine of bedrijf en wil je Chocomel Hot schenken? Neem contact op met FrieslandCampina, zij regelen de mogelijkheden voor koop of huur. Jaski verzorgt daarna de plaatsing en de service.
Wil je warme chocolademelk in een automaat die je zelf beheert, dan kan dat via een koffieautomaat met een chocoladekanaal, zoals de Crane Cali.
Heb je al een Chocomel-automaat op je locatie staan en werkt hij niet? Meld de storing bij onze servicedienst op 085 085 2410.
Meer weten? Chocomel Hot service
Nog vragen?
Stel je vraag aan ons team
We denken graag mee over de juiste automaat, lease of service voor jouw locatie.